Krajina labských pískovců

Autor: Miroslav Matouš
(1920 - 1998)

autorský štítek na reversu, signováno vpravo dole, číslováno 14/20 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 44 x 48,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč