217. Zátiší s chlebem

Autor: Vlastislav Holub
(1925 Lichnov u Frenštátu pod Radhoštěm)

signováno a datováno vpravo dole a na reversu, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1981
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 102 cm

Konec dražby: 07.03.2022 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč