202. Karneval
Autor: Hana Čápová
(1956 Praha - 2019 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1986
Šířka: 16 cm, výška: 10 cm, rámování: 23 x 28 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč