338. Španělský námořník
Autor: Bruno Beran
(1888 Brno - 1979 Palma de Mallorca)
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč