31. Dívka s čepcem I.

signováno vpravo dole, původní, mírně poškozený rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 31 cm, rámování: 37 x 32 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč