31. Konvolut 6 kusů obrazů

soubour obrazových rámů s obrazy českých malířů dvacátého století, poškozeno, různé rozměry
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč