31. Konvolut 6 kusů obrazů
soubour obrazových rámů s obrazy českých malířů dvacátého století, poškozeno, různé rozměry
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 18:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč