31. Melnikov L- azbukou
olej na plátně fix na kartonu, sign PD, 1930, Moře, mírně poškozeno, 92x56cm, rámováno 110x73cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč