31. Mloci
kolorovaná mědirytina 19. století, nesignováno, paspartováno, zaskleno
Technika: mědirytina
Šířka: 38 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 56 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč