31. Portrét
jméno dole uprostřed, úplně vpravo dole Bleistift - Bildnis Nr. 114, na reversu datace a věnování
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč