31. Pražský hrad
paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 43 x 55,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč