Arab a Arabka

Autor: René Charles Massé
(1855 - 1913)

Párové busty arabského muže a ženy, barevně polychromováno, signováno zezadu, výška 40 cm, 2 kusy
Materiál: kov
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč