31. Soubor grafik - 8 kusů

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 5 cm, výška: 8 cm, rámování: 18 x 14 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:15 SELČ

Zbývá: 28d 9h 15m 0s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč