310. Gobelín na stěnu
zaskleno, rámováno
Šířka: 79 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 64,5 x 89 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč