126. Na víkendu
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
Signováno adatováno vlevo dole, na reversu autorský popisek a štítek ze soukromé sbírky Jaroslava Svěceného, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1949
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč