Akt

Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)

signováno a datováno vpravo nahoře, rám poškozen
Technika: olej na překližce, datace: 1944
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm, rámování: 45,5 x 40 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč