32. Tančící dívka
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, volný list, přípis z výstavy sdružení výtvarníků 44, na reversu autorské razítko
Technika: kombinovaná technika, datace: 1944
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč