64. Krajina
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
signováno vpravo dole, malba nečištěna
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 39 cm, rámování: 49 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč