8. Ležící dívka s knihou
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně, datace: 1939
Šířka: 67 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč