94. Zátiší s chlebem
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč