310. S. Bednář - Rozbouřené moře
Signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 55 x 79 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 21.01.2021 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč