339. Předehra k jaru
Autor: Anna Rohan
na reversu uveden název "Prelude to spring", razítko umělkyně
Technika: litografie
Šířka: 57,5 cm, výška: 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč