344. Klečící muž s rukami v klíně
Autor: Christian De Schepper
vplný list, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 13/22
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč