311. Dopis
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 16 x 21 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 08.06.2020 22:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat