311. Hrad

Technika: olej na plátně
Šířka: 88,5 cm, výška: 49 cm
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 05.01.2022 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč