107. Vysoké Tatry Bělovodská dolina

Autor: Pavel Čaplovič
(1931)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, malba nečištěna
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 19:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč