107. Vysoké Tatry Bělovodská dolina
Autor: Pavel Čaplovič
(1931)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, malba nečištěna
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč