51. Abstrakce
Autor: Jiří Kornatovský
(1952 Plasy)
paspartováno 22 x 15,5 cm, signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1999
Šířka: 9,5 cm, výška: 14 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč