211. Krajina v Posázaví

Autor: A. Čtvrtečková

volný list, kresba uhlem, signováno monogramem vpravo dole
Datace: 1941
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč