54. Ryby

Autor: Jan Mrázek

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1982
Šířka: 40 cm, výška: 24,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč