Mokřiny

Autor: Frederick E. Robertson
(1878 - 1953)

Drobná poškození plátna, drobné tiskové stopy a drobné skvrny. Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 61 x 46,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč