15. Krajina

Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 28,5 x 38 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:09 SELČ

Zbývá: 0d 6h 29m 49s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč