158. Krajina
Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 28,5 x 38 cm
Konec dražby: 15.11.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč