193. Potok
Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč