195. Zátiší
Autor: Evert Färhm
(1901 Onslunda - 1971 Švédsko)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 20 cm, výška: 23 cm, rámování: 34 x 30 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč