270. V krajině
Autor: J.H Cookson
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1926
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč