313. Šeříky
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 64 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 63 x 84 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč