166. Lesní paseka
Autor: Václav Příhoda
(1888 Praha - 1941 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 71 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 81 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč