Na návsi

Autor: Václav Příhoda
(1888 Praha - 1941 Praha)

signováno vlevo dole, fixováno na kartonu
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 16:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč