245. Na návsi
Autor: Václav Příhoda
(1888 Praha - 1941 Praha)
signováno vlevo dole, fixováno na kartonu
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 16:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč