28. Motiv z Káhiry

Autor: Václav Příhoda
(1888 Praha - 1941 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 53 cm, rámování: 66 x 58 cm

Konec dražby: 10.12.2018 18:59

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč