426. Motiv z Káhiry
Autor: Václav Příhoda
(1888 Praha - 1941 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 53 cm, rámování: 66 x 58 cm
Konec dražby: 14.07.2019 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč