Krajina

Autor: Carl Peter Hallberg
(1809 - 1879)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1873
Šířka: 52 cm, výška: 36 cm, rámování: 56 x 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč