59. Krajina se skotem
Autor: Carl Peter Hallberg
(1809 - 1879)
signováno vpravo dole, na rámu cedulůka se jménem autora, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 61 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč