Krajina se skotem

Autor: Carl Peter Hallberg
(1809 - 1879)

signováno vpravo dole, na rámu cedulůka se jménem autora, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 61 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč