113. Zahradní slavnost - L formát
Autor: Karel Stroff
(1881 Kutná Hora - 1929 Praha)
signováno vlevo dole, na reversu výstavní razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 90 cm, rámování: 101 x 121 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 22.07.2020 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč