76. V přístavu
Autor: Claudio Marra
signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Šířka: 30,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 44 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč