78. Rybí trh v Dieppe
Autor: Emanuel Anund
(1859 - 1941)
Signováno vpravo dole, rámováno, Na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč