Rybí trh v Dieppe

Autor: Emanuel Anund
(1859 - 1941)

Signováno vpravo dole, rámováno, Na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč