101. Zářijový větrný den

Autor: Grainger Smith
(1892 Velká Británie - 1961)

signováno v malbě a na paspartě, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: 40 x 49,5 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 19:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč