132. Květinové zátiší
Autor: Mara .
(1947 Castelleone)
rámováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: 66 x 56 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč