Na poli

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915 Prostřední Bečva - 1992 Valašské Meziříčí)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 57 cm

Konec dražby: 08.10.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 4 800 Kč