10. Na poli
Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915 Prostřední Bečva - 1992 Valašské Meziříčí)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 57 cm
Konec dražby: 08.10.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč