220. Měsíc v horách

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915 Prostřední Bečva - 1992 Valašské Meziříčí)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1978
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 77 cm

Konec dražby: 13.09.2021 22:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč